Jachting je nejen atraktivním sportem, který se provozuje v mnoha výkonnostních úrovních, ale i společenskou událostí, která pomáhá sbližovat jeho aktéry. Z hlediska firemního pohledu je tedy možné využít jachting jako ideální nástroj pro komunikaci se zákazníky , partnery a zaměstnanci.

Jachting se provozuje v každém věku a pro účely firemních akcí navíc není třeba, aby hosté měli jakékoliv zkušenosti s jachtingem.  Atraktivní prostředí jachtingu můžete přitom spojit i s dalšími nejachtařskými obchodními či odpočinkovými aktivitami, jako je prezentace Vašeho nového produktu, vyhodnocení Vašich nejlepších  zaměstnanců a podobně. Pro tyto účely Vám bude k dispozici 6 kajutových plachetnic a naši zkušení kapitáni Vám vysvětlí základy jachtingu, naučí Vás loď řídit, ukáží Vám zajímavé lokality Orlické přehrady. Na každé lodi bude připraveno občerstvení pro celou posádku.

Konečná cena zahrnuje:

pronájem plachetnic, dopravu a odměnu pro jachtařské instruktory, pronájem jachtařských bójí, tištěné materiály pro každou posádku, občerstvení na lodích – nápoje, ovoce, sušenky a opalovací krém

Jako doplňkový program můžeme nabídnout motorový člun, čtyřkolky, horolezeckou stěnu atd. Samozřejmě zajistíme ubytování a catering podle Vašeho přání.