POJEĎTE NA MOŘE

 

Organizujeme plavby/kurzy na moři pro větší i menší skupiny. K plavbě se mohou přihlásit i jednotlivci, kteří jsou připojeni k větší skupině.

Nejlepší zkušenosti s plavbami máme s Chorvatským pobřežím. Jak pro jeho členitost a zajímavost, tak pro cenovou dostupnost. Přijatelná je i doprava na vzdálenost cca 1000 km. Plavby jsou samozřejmě možné i v jiných lokalitách.

Plavba probíhá za účasti zkušeného kapitána. Ráz plavby může být dovolenkový, výukový pro začátečníky nebo sportovnějšího rázu. Vše ovšem záleží na počasí, které ze základního výukového kurzu může vytvořit velký sportovní zážitek.

Plavby probíhají na naší plachetnici Dehler Dueta 94, která má momentálně kotviště v Řeckých vodách, nebo na plachetnicích pronajatých ve vybrané lokalitě od našeho partnera, společnosti FunYacht a Zindulka Yachtcharter. Půjčované lodě jsou v dobrém stavu a jejich vybavení odpovídá mezinárodní úrovni. Zázemí přístavu (mariny) nabízí jachtařům dostatečné pohodlí a komfort. Sprchy s teplou vodou, obchody, moderní platební podmínky.

Směr plavby a místa návštěv si volí posádka sama s ohledem na povětrnostní podmínky. Noční kotvení může být na ,,divoko“ v některé opuštěné zátoce členitého pobřeží. Tento způsob kotvení je překrásný pro romantická srdce a nabízí perfektní zábavu pro nekomerčně laděné posádky. Zábavu lze spojit i s úžasným nočním koupáním ve fosforeskující vodě. Naopak pro milovníky nočního života lze kotvit v marinách, které jsou na velmi dobré úrovni, s veškerým komfortem, a jsou umístěny v centrech nebo poblíž pobřežních a ostrovních měst (v Chorvatsku Vodice, Šibenik, Trogir, Hvar, Korčula atd.) Tato města v sezóně nočním životem jen překypují…

Informace o jachtingu v Chorvatsku najdete také zde.