KAM ZAJÍT A KAM URČITĚ NECHODIT? 

 

POZITIVNÍ

Restaurace Na Téčku Trhovky– chutné jídlo a pivo, velké porce, přijatelné ceny a otevřeno v celém roce!!!

Na Podskalí – restaurace přímo v kempu, příjemné posezení, točí Plzeň a Gambrinus . Výborná pizza… 

Restaurace Loděnice Podskalí – bohužel tato restaurace bude v příští sezoně pravděpodobně uzavřena.

Restaurace Radava – chutné jídlo a pivo z tanku, velké porce, přijatelné ceny. Točí Plzeň, Gambrinus a Kácov. Kotvení u mola za 70,- Kč, přes noc za 200,- Kč.

Bistro & Steakhouse Žďákovský most – vždy jsem se zde dobře najedl, chutné jídlo za velice příjemné ceny a obsluha je zde velice přátelská, mohu doporučit.

Restaurace U Cvrků Orlík – velice dobrá restaurace pro milovníky zvěřiny. Obsluha velice příjemná a ceny přijatelné. Procházka trvající cca 10 min od zámku stojí za to, doporučuji. Bohužel poněkud nepravidelná otevírací doba.

Tvrz Holešiceřekl by jsem docela dobrý, nepohorší a dá se zde slušně zakalit 🙂 .  Personál v pohodě, ceny super.

Marina Orlík – další slušná restaurace na Orlické přehradě, během sezony jsem zde opakovaně jedl a mohu jenom chválit. Navíc loď můžete zakotvit u mola, mají zde místa pro hosty.

 

SPÍŠE POZITIVNÍ

Občerstvení Na hrázi – příjemná obsluha, dobré jídlo a přijatelné ceny – v sezoně 2022 zavřeno. 

Restaurace U Toryka zámek Orlík – v provozu této restaurace nastala pozitivní změna – v sezóně 2017 nás příjemně překvapila! Vyšší ceny sice zůstaly (jsou opravdu vysoké), nicméně obsluha a atmosféra celé restaurace se velmi zlepšily, jídlo je ale průměrné… netrpělivě očekáváme, jak to bude vypadat v další sezoně.

Restaurace Pivovarský dvůr Zvíkov – v sezoně 2018 jsem po dlouhé době tuto restauraci navštívil a hle… změna a k dobrému, jídla sice málo, ale chutné, obsluha super, ceny ale vysoké. Rozhodně to tu stojí za návštěvu, hlavně pro pivaře. 

 

SPÍŠE NEGATIVNÍ

K mé velké radosti tu nic není…  🙂